!!ورود هر گونه دغدغه، ممنوع

(ادامه ی پست قبلی)

و مسئله ی دیگه، قلب های ماست... ما رو چه شده که در قلبمون این چنین ابهت و بزرگی و خدایی قائل شدیم برای آمریکا؟ که وحشیانه ترین، ضدقانون ترین، بی کلاس ترین و جنایت کارانه ترین اعمال شون رو بد نمی دونیم و سر هر واقعه ای بهش حق میدیم و کشور خودمون رو مقصر می دونیم؟! این حجم از آمریکا پرستی و غرب پرستی و خودضعیف بینی و بی غیرتی ریشه در کجای اعتقادمون داره عزیز من؟!

آمریکا سردار بزرگ ایرانی رو که در قلب های ایرانی ها و کل مردم آزاده ی دنیا جا داشت و از بین برنده ی داعش بود (داعشی که من و تو فقط براش جوک می ساختیم و هرگز وحشتی که مردم دنیا حتی اروپایی ها ازش داشتن رو حس نکردیم در حالی که بیخ گوشمون بود)، به شکلی (طبق تعاریف حقوق بین الملل)کاملا تروریستی و 11 هزار کیلومتر دورتر از کشور خودش به قتل رسونده، و تو ایراد میگیری که اصن قاسم سلیمانی توی عراق چیکار میکرد؟!!!! نمیگی آمریکا توی عراق چه غلطی می کنه میگی قاسم سلیمانی توی عراق چیکار می کردددد؟!!!!!! من حاضرم قسم بخورم که اگه هواپیمای مسافربری ما به جای سپاه رسما توسط آمریکا زده می شد، باز به آمریکا حق می دادی و می گفتی تقصیر خودمونه خب، چهل ساله داریم میگیم مرگ بر آمریکا!!!! چرا واقعا؟! کجای قلبتو فروختی که اینطور بت پرست شدی؟! خدای تو آمریکاست، متوجهی؟! می دونی کجا واستادی دوست من؟! حواست هست؟!...

نقد داشتن به مملکت و حکومت و سپاه بحثش جداست... ما همه نقد داریم... کسی که ایرادی نبینه، متعصبه... منی که با دلی زخم خورده و دردمند این متن طویل رو که داغ دل این دو هفته ی اخیره نوشتم، نه عاشق این دولتم، نه حامی صدا و سیما، نه طرفدار این مجلس و نه در مقام دفاع از خطای انسانی سپاه... من بحثم چیز دیگه ایه. بحث من مسخ شدن قلب ها و عقل هاست در این معرکه ی پرهیاهوی جنگ رسانه ای... احمقه هر کس که چنین جنگی رو نبینه... ما اونقدر که داریم در جنگ رسانه ای تلفات می دیم، نه در جنگ نظامی نه در جنگ اقتصادی و نه در جنگ سیاسی و امنیتی تلفات نمیدیم. عزیزان ما دارن یکی یکی مسخ میشن... و ما فقط نظاره گریم...

در روایات زیاد تاکید شده که آیت الکرسی رو خیلی بخونین... هر روز...هر شب... بعد از هر نماز... در هر موقعیت مهم و خطیر... تا حالا به این بخش مهمش دقت کردی: «فَمَن یَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَى لَا انفِصَامَ لَهَا: پس هر كس به طاغوت كفر ورزد، و به خدا ایمان آورد، به یقین، به دستاویزى استوار، كه آن را گسستن نیست، چنگ زده است.» 

اول کفر به طاغوت بعد ایمان به خدا!

مشکل اینجاست... تا وقتی عزیزان ما فقط به خدا ایمان داشته باشن ولی به طاغوت کفر نورزن(و طاغوت رو قبول داشته باشن) به همین راحتی مسخ میشن، به همین راحتی برده میشن... 

کفر به طاغوت طبق این آیه، جلوتر از ایمان به خدا باید باشه... به خاطر همینه که ما می بینیم مثلا در این مسئله ی اخیر، خیلی از آمریکایی ها، انگلیسی ها و کانادایی ها از همون اول کار، مقصر این اشتباه سپاه رو رسما دولت تروریستی آمریکا دونستن و گفتن اگه آمریکا از اول ژنرالشونو نمی کشت، این تنش ها پیش نمیومد که پدافند هوایی ایران مجبور بشه در حساس ترین سطح خودش قرار بگیره... تحلیلی که ما حتی از حزب اللهی ترین ایرانی ها هم نشنیدیم!!!

شاید به خاطر همین تیکه ی استراتژیک از آیت الکرسی بود که وقتی فیلم ماندگار «بازمانده» رو می خواستن تو بعضی از کشورهای عربی حوزه ی خلیج فارس اکران کنن، به تهیه کننده ش گفته بودن به شرطی اکرانش می کنیم که اون بخش آخرش رو که صفیه با لهجه ی عرب آیت الکرسی می خونه، حذفش کنین!!!

بله...اول کفر به طاغوت...بعد ایمان به خدا...

خیلی از مردم دنیا به کفر به طاغوت رسیدن، البته رسانه ای ندارن که ما بشناسیمشون... اما یه روزی جهان به دست همین انسان های آزاده و آزادفکر دنیا فتح میشه...امیدوارم اون روز رو ببینم...

 [ یکشنبه 29 دی 1398 ] [ 12:39 ] [ *برف دونه* ]

[ خون دل() ]


(ادامه ی پست قبلی)


یه عده ی زیادی هم که فقط مصیبت می خونن... ما همه بدبختیم...ما خیلی بیچاره ایم... فردا صبح پاشیم ببینیم باز چه خبر بدی قراره بیاد... ما خیلی ضعیفیم... آمریکا خیلی قویه... ما خنگیم! ما دروغگوییم! ما جنگ طلبیم... کاش تو این کشور به دنیا نیومده بودم... کاش اینجا نفس نمی کشیدم و الی آخر... :|

...

اوففففف... اینقد دیدم از این نمونه ها این روزا که واقعا سرم سوت می کشه...

فقط هم نوشته های مربوط به منتقدین و مخالفین حکومت مدنظرم نیستا... حزب اللهی ها هم دست کمی ندارن... از نشر حرف های احساسی بی منطق بگیر تا توصیه به خوندن فلان دعا و بهمان ذکر (که اصن معلوم نیس از کجا اومده) تا فحش و طعنه و تیکه به نظرات مخالف و همه رو یه کاسه کردن با ضدانقلاب و دشمن تا نشر دروغ ها و حرفای بی اساس و غلوهایی که به بعضی از مسئولین نظام نسبت می دن و به قول خودشون دارن دفاع می کنن... چرا واقعا؟! آخه چرا؟! این همه خدا تو قرآن نمیگه چرا تعقل و تفکر نمی کنین؟!!!!

شاید شما بگی ولش کن خون خودتوکثیف نکن... بیخیال باش... این روزام می گذره ...حرص نخور...

ولی راستش من دلم گرفته... این چیزایی که نوشتم، مربوط به شبکه های معاند و پیج سلبریتی ها و پیج های پرفالوری که از جاهای مشخصی خط می گیرن و رسما کار حرفه ای شون اینه که پست تولید کنن و نشرش بدن و برا این کارشون حقوق می گیرن، نبود... اینا همه نوشته های پیج های معمولی رفقا و دوستان و آشنایان و اطرافیان بود... من از این حجم از بی انصافی، از تعصب، از غریبه پرستی، از نبودن دشمن شناسی، از تکرار طوطی وار، من از این حجم از تعقل نکردن دلم گرفته... اینا همه عزیزای ما هستن... واقعا ما چمون شده که تا این حد برده شدیم در فضای مجازی؟!

وقتی شمایی که عزیز دل منی، بدون ذره ای تفکر، یه پست رو نشر میدی یا فوروارد می کنی یا به تبع از جمع، یه چیزی می نویسی که از قافله عقب نمونی، آیا نمی ترسی از خدایی که در قرآنش فرمود «و چیزى را كه بدان علم ندارى دنبال مكن، زیرا گوش و چشم و قلب، همه مورد پرسش واقع خواهند شد.» ؟! اگه به قرآن اعتقاد نداری، آیا لااقل از بی خرد جلوه داده شدن خودت نمی ترسی که به خودت اجازه میدی عوامانه هر چیزیو تکرار کنی؟! آیا فکر نمی کنی دقیقا همون زمانی که داری سر تا پای مملکت و مملکت دوستان رو متعصب خطاب می کنی، خودت متعصب ترین آدم روی زمینی که به راحتی اجازه دادی مغزت رو به اجاره بگیرن؟! مغزت از این همه تناقض و دوگانگی هنگ نمی کنه واقعا؟! اگه این اسمش بردگی نیست، شما به من بگو اسمش چیه؟!


(ادامه در پست بعدی)
[ پنجشنبه 26 دی 1398 ] [ 17:32 ] [ *برف دونه* ]

[ خون دل() ]


خیلی ها به من گفتن چرا تو این همه بحران و ماجرا و داستان، هیچ واکنشی نشون نمیدی؟ هیچ موضعی نمی گیری؟! چرا هیچ پستی نمیذاری؟

خب موضع من که مشخصه ولی ترجیح میدم وقتی فضای مجازی به معنای واقعی کلمه شلم شوربا میشه و حسابی توش گرد و خاک بلند میشه، یکم صب کنم همه چی بخوابه بعد. چون تجربه نشون داده اینجور وقتا اصن عقل ها و چشم ها کار نمی کنه که بخوای حقیقتی رو بگی یا موضعی بگیری یا استدلالی بیاری یا توضیحی بدی!! همه فقط می خوان فحش بدن! یا سوت و کف بزنن! در واقع جامعه ی مجازی اینجور وقتا در هیجانی ترین حالت خودش قرار می گیره و خدا می دونه چه گناه هایی که این وسط انجام نمیشه...

تو رو نمی دونم ولی من این روزا غیر از شوکه شدن از این همه ماجرا که به سرعت پشت سر هم اتفاق افتاد، دلم گرفته...خیلی زیاد...چیزهایی این روزا شنیدم و خوندم که از کله م دود بلند شد! واقعا نمی تونم هضمشون کنم... چند نمونه شو نقل به مضمون توی عکسای 1 تا 3 رو ببین.

عکس یک

عکس دو

عکس سه

دیگه تو این آخرین ماجرا هم که نگم برات! سپاه خیلی خوش وجهه و دوست داشتنی بود در نظر یه عده، دیگه شد نور علی نور!... از فحش و لعنت و مصیبت خوندن و اظهارنظرهای فنی و موج سواری و ... بعضی ها هم که بعد از 72 ساعت تازه یادشون افتاد شمع روشن کنن و تسلیت بگن! عکسای 4 تا 7 رو ببین.

عکس چهار

عکس پنج

عکس شش

عکس هفت

همه هم که ماشاءالله کارشناس و خبره هستن در علوم مهندسی مخابرات، مهندسی رادار، مهندسی هوافضا، مهندسی پیشرانه، آشنا به تمام تاکتیک های جنگ الکترونیک، جنگ موشکی، انواع راهبردها و روش های پدافندی و آفندی، ... عکس شماره 8 رو ببین :|

عکس هشت

بعد همه هم گیر دادن که چرا دیر اعلام کردین! حالا منظورشون از دیر 72 ساعته!!! والا به خدا هیچ جای دنیا نیروهای مسلحش که نماد قدرت و اقتدار هر کشوری هستن، اونم کشوری که این همه دشمن و بدخواه داره، اگه همچین اشتباهی کنن، عمرا به این سرعت اعتراف نمی کنن... اونم با این تواضع! اصن اعتراف نمی کنن به خاطر مصلحت کشورشون! بابا طرف تو خونه ش یه حادثه ی ضایع پیش بیاد، یکم صبر می کنه، یکم بررسی می کنه، یکم فکر می کنه، یکم دودوتا چارتا می کنه، بعد به در و همسایه و فک و فامیل اطلاع میده! از یه مملکت چه انتظاری دارین شما آخه؟!

بعدشم، واقعا با 72 ساعت مشکل دارین شما؟! ینی اگه همون صبح چارشنبه اعلام کرده بودن، اون 180 نفر بیگناه زنده می شدن؟! چیزی از افتضاح سپاه کم می شد؟! شما لعن و نفرینت کاهش پیدا می کرد؟! نه والا! فقط یه سوژه از سوژه هات کم میشد! همین! عکس شماره 9 رو ببینین.

عکس نه


(ادامه در پست بعدی)[ پنجشنبه 26 دی 1398 ] [ 13:42 ] [ *برف دونه* ]

[ خون دل() ]


تو رفتی و جز اینگونه رفتن هم انتظاری از تو نبود...

و قاتلانت پست ترین و شرورترین طاغوت های عالمند...

سردار دل ها...

روزی خواهد آمد که تمام منطقه، تمام کره ی زمین، شرق تا غرب عالم امن خواهد شد...

روزی خواهد آمد که اثری از جنگ و شرارت و کینه و کفر و نفاق نخواهد ماند...

روزی خواهد آمد که هیچ بمب و موشکی وجود نخواهد داشت...

روزی خواهد آمد که تمام مرزهای جغرافیایی از نقشه ها پاک خواهد شد...

روزی خواهد آمد که آزادانه در قدس نماز خواهیم خواند...

و عالم سرتاسر توحید خواهد شد...

آن روز، قطعا نام پراقتدارت بر فراز قله های جهان در کنار نام تمام خوبان عالم خواهد درخشید...

ای مردترین سردار جهان...

خوشا به سعادتت که به آرزویت رسیدی...

شهادتت مبارک...

سلام ما را به حضرت زهرا(س) برسان...

Image result for ‫قاسم سلیمانی‬‎[ جمعه 13 دی 1398 ] [ 14:49 ] [ *برف دونه* ]

[ بگو و رد شو...() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic