!!ورود هر گونه دغدغه، ممنوع

مومن، دمدمی مزاج نیست!![ چهارشنبه 26 مهر 1396 ] [ 12:17 ] [ *برف دونه* ]

[ بگو و رد شو...() ]


یه عده واقعاً اینقد احمقن که فک می کنن ترامپ آدم بده ست، مثلاً اوباما آدم خوبه بود!!!! اینقد ابلهن که ذات پلید آمریکا رو تقلیل دادن به دیوانگی یه فرد به اسم ترامپ! :|

ساده لوح جان!!! تو که کوچیک ترین درک سیاسی از دنیای امروز نداری، برا چی دهنتو باز می کنی؟!

الان مثلاً خیلی حرصت گرفته که این گاوچرونِ خیکی اون برجام گلابی(!) رو تایید نکرده و اومده به مردمت(دقت کن! به مردمت نه به حکومتت) گفته ملت تروریست(terrorist nation) و به خلیج همیشه فارست گفته Arabian Gulf؟؟!! الان تازه آمریکا برات اَخ شده و میگی وطنم پاره ی تنم و هشتگ ردیف می کنی که shutuptrump و Persiangulf و نمی دونم از این چرت و پرتا؟!!!! (بماند که هیچ وقت تو و احمق های امثال تو هشتگ نمی زنن مرگ بر آمریکا!!!) مثلاً اون روز که اوباما در یکی از مصاحبه هاش آشکارا گفت که اگه می تونستم تمام پیچ و مهره های صنعت هسته ای ایران رو از بین ببرم، حتماً این کارو می کردم، آمریکا اَخ نبود؟! اون موقع اوباما دیوانه نبود؟ فقط ترامپ دیوانه ست که براتون بوس نمی فرسته و سفره ی هفت سین نمی چینه و با زبان فارسی خرتون نمی کنه؟!!!

نه ابله جان! ترامپ دیوانه نیست

این تویی که احمقی!

تویی که نه سواد انگلیسی داری بری خبرهای بین الملی رو از لا به لای بازوهای در هم تنیده ی غول رسانه ای حاکم بر دنیا استخراج کنی، نه زمان متوسط مطالعه ت در سال به 30 ثانیه می رسه که بری دوزار تاریخ ایران و اسلام و اروپا رو بخونی، نه یک جو تواضع تو دلته که بری پای قرآن ببینی خدایی که قدرت مطلق عالم هست یا اولیاء خدا که دارای علم لدنی بودن، چی گفته ن، نه دوزار عقل تو اون کله ی پوکته که بری بشینی پای صحبت و تحلیل های چارتا کارشناس با نظرات مختلف و یکم فکر کنی ببینی چی درسته چی غلطه، خیلی خیلی خیلی بیجا می کنی هشتگ خفه شو ترامپ و خلیج همیشه فارس می زنی!!! طوفان توئیتری و هشتگی ت بخوره تو فرق اون سر بی مغزت که کل مملکت با تماااام مشکلاتش هرچی می کشه از دست جهل و حماقت تو و امثال تو می کشه. که یه عده احمق بزدل مث خودت رو که یه جو عقل تو اون سرشون نیس انتخاب کردی نشوندی اون بالا بعد میگی وطنم پاره ی تنم... اینقد شعورت نمی رسه که از کل حرفای این مرتیکه ی خیکی، فقط همون خلیج عربی ش رو گرفتی و مثلاً نیومدی از خودت بپرسی که اصن آمریکا غلط کرده بخواد تو خلیج فارس منافعی داشته باشه که حالا بیاد زر بزنه ایران منافع ما تو خلیج فارس رو به خطر انداخته یا نیروهای ما رو در خلیج فارس تهدید کرده... نمیای هشتگ بزنی که آمریکا اصن چه خری هست که بخواد برجام یا هر قرارداد احمقانه ی دیگه ای رو تایید کنه یا نکنه... نمیای طوفان توئیتری راه بندازی که آمریکا اصن کی هست که بخواد تعیین کنه کی تو لیست تروریست ها باشه کی نباشه! حالا مثلا خیلی از این گروه های تروریستی اسمشون تو اون لیست بی صاحاب هست، چی شد؟ دنیا به کجا رسید؟! کی پاچه ی کیو گرفت؟!!!

اگه نمی دونی، بدون! ترامپ با اوباما با کلینتون با جرج بوش با هر خر دیگه ای هیچ فرقی باهم نمی کنن... اینا فقط مجری ان... سیاست های آمریکا دست گنده تر از ایناست... چرا نمی فهمی؟! آمریکا ذاتاً تو رو نمی خواد، کشورتو نمی خواد، قدرتتو نمی خواد، استقلالتو نمی خواد، حتی رفاه و عیاشی تو رو هم نمی خواد، آمریکا می خواد سر به تنت نباشه! آمریکا می خواد فقط از نفتت بدوشه! آمریکا می خواد تفکرت تکثیر نشه! آمریکا می خواد ذره ای از خاکت نمونه! اینو بفهم!

اونی که باید خفه شه ترامپ نیس... اون چه خفه بشه چه خفه نشه، چه انگلیسی توهین کنه به تو و ملتت، چه فارسی برات تبریک سال نو بلغور کنه و خرت کنه، در اصل خباثت و وقاحت و قلدری آمریکا و آمریکایی ها هیچ تفاوتی ایجاد نمیشه...

اونی که باید خفه شه، ترامپ نیس...اونی که باید خفه بشه اون بی شعورهایی هستن که «تَکرار می کنن» و توی احمق مث گوسفند اطاعت می کنی و میری می نشونی شون اون بالا، اونام میرن به جای اینکه حق مردم رو از آمریکا و جوامع بین المللی مطالبه کنن و در دیپلماسی هاشون جلوی دشمن، مث مرد محکم واستن تا کسی جرأت نکنه اسم خلیج فارس رو جعل کنه، میرن خوش رقصانه و ذلیلانه لبخند میزنن براشون و داخل کشور میان برای بازوی قدرتمند کشور، ینی سپاه شاخ و شونه می کشن و به ماهایی که برامون مث روز روشن بود آمریکا چه خرسواری ای داره ازشون میگیره، نگران بودیم، برچسب دلواپس و کاسب تحریم و تندرو می زنن، اونا باید خفه شن... اونا باید خفه شن که مملکت رو دارن به ورطه ی نابودی می برن و چنان ذلتی از خودشون نشون دادن که یه گاوچرون قلدر جرأت می کنه اینجوری حرف بزنه و چارتا نوچه ی عربی ش هم براش بشکن بزنن و در نهایت نتیجه همونی بشه که اسرائیل می خواد!

اونا باید خفه شن که مث خر سواری دادن و اسم ساده لوحی شون رو گذاشتن اعتدال و حالا که می بینن گندش در اومده، میگن ترامپ دیوانه ست!!!! که روی اشعث ها و ابوموسی اشعری ها رو سفید کردن!! که نه عقل سیاسی دارن دوزار از معادلات جهانی سرشون بشه و نه قلب مومن که لااقل برن این آیه ی قرآن رو بخونن که "و هرگز یهودیان و مسیحیان از تو راضی نمی شوند تا وقتی که کامل از آن ها پیروی کنی"  یا "اگر کفار پیروی کنی، زیانکار خواهی شد"

اونا باید خفه شن که برای جمع کردن دو تا رای بیشتر و دوشیدن بیشتر از منابع بیت المال، تو میتینگ های انتخاباتی شون به سپاه پاسداران و مردم انقلابی و حتی حرف های رهبر مملکت حمله می کردن!

اونا باید خفه شن که مغز فندقی شون کل دنیا رو فقط آمریکا و چارتا کشور اروپایی میدونه بعد دائم دم از تعامل با دنیا می زنن! در حالی که صادرات کشور رو به کل خوابوندن و فرصت های بزرگ اقتصادی در کشورهای دیگه رو به لجن کشیدن!

اونا باید خفه شن که از بس احمقن که حتی از عاشورا هم درس مذاکره میگیرن!!!!!!!!

آره، اونا باید خفه شن

نه ترامپ...

چیزی که ترامپ رو خفه می کنه، هشتگ های احمقانه ی تو نیس! مقاومت و استقامت و هوش و زکاوت و ایمان توهه که باعث بشه نه تنها دشمن که کل دنیا در برابرت خضوع کنه و جرأت کوچیک ترین جسارتی بهت نکنه! تو انتخابات دقت کن تا بعدا مجبور نشی مث بچه ننه ها هشتگ بزنی و التماس کنی!

توضیحات1: ببین! خیلی بهت لطف کردم که احمق خطابت کردم! این خوشبینانه ترین حالت ممکن بود! :|

توضیحات2: به قول دکتر یامین پور عزیز، برخی هیچ وقت از هیچ اتفاقی هیچ درسی نمیگیرن!! :|[ شنبه 22 مهر 1396 ] [ 13:37 ] [ *برف دونه* ]

[ بگو و رد شو...() ]


در طول سال منتظر این یازده شبم... که هر روز حدود ۲ تا ۲ و نیم ساعت وقت بذارم برم تا اون سر تهران برای حضور در یکی از بهترین هیئت های عزاداری کل کشور، هیئت میثاق با شهدای دانشگاه امام صادق...

ترافیک، خستگی، مشغله ها و باشگاه هیچ کدوم باعث نشد این هیئت رو از دست بدم... چرا که به اندازه ی کل سال در این هیئت چیزای جدید یاد میگیرم، انرژی مثبت میگیرم، شارژ میشم و لذت می برم... دلم می سوزه برا اونایی که این حرف منو باور نمی کنن!!!

و باز هم شب یازدهم شد و من موندم و کللللی غم و افسوس... :(

ممنونم که امسال هم مهمونم کردی امام حسین خوبم...

تشکر ویژه از استاد پناهیان عزیزم که در این یازده شب -مث سال های پیش- کلی چیزای مهم بهم یاد داد که هیچ جای دیگه نمی تونستم یادش بگیرم... تشکر ویژه از دو مداح خوب و مخلص هیئت میثاق با شهدا، جناب میثم مطیعی و وحید نادری به خاطر این که این شب ها دل هامونو با سوز دل راه کربلای سال ۶۱ ه.ق کردن... و یک دنیا تشکر از تک تک خادمای هیئت میثاق به خاطر ماه ها زحمتشون برای این یازده شب... اجر همه تون با خود خود خود ارباب، ان شاءالله...

توضیحات1: در یکی دو ماهی که گذشت، به اندازه ی یه کتاب حرف تو دلمه که می خوام بیام اینجا بهت بگم هی وقت نمیشه :( از این وقت نشدن ها متنفرم... البته تقصیر خودمه، خودمو مشغول کردم با یه سری محیط های مطالعاتی تبلیغی... با این حال دلم نمی خواد اینجا رو سوت و کور کنم... سعی می کنم زود به زودتر بیان ان شاءالله

توضیحات2: دم پایانی امسال هیئت[ سه شنبه 11 مهر 1396 ] [ 16:16 ] [ *برف دونه* ]

[ بگو و رد شو...() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic