!!ورود هر گونه دغدغه، ممنوع
این روزا فضای مجازی پر شده از تبلیغ دهه ی محسنیه و لعن و نفرین های آشکار به عایشه و خلفایی که برای برادران اهل سنت مورد احترام هستن... البته سال های پیش هم بود، ولی امسال خیلی خیلی پررنگ تر به نظر می رسه!

Image result

چند روزه شدیداً پیگیر پیج هاشون هستم... خیلی قضیه جالبه! متوجه یه سری نکاتی در این پیج ها شدم:

-          این افراد به شدت مخالف وحدت هستن و رسماً اینو اعلام میکنن و جالبه که -مث داعشی ها- معتقدن که دشمن اصلی ما سنی ها هستن نه مسیحی ها یا کفار یا یهود!

-          این افراد عمیقاً با نظام مقدس جمهوری اسلامی مخالفن! و به هیچ وجه حضرت امام خمینی و امام خامنه ای رو قبول ندارن و حتی توهین های آشکار هم دیدم توی بعضی از پیج ها! جالبه که چند مورد هم مشاهده کردم که امام خمینی رو مزدور انگلیس و آمریکا خطاب کردن!!!

-          این افراد آشکارا اعلام می کنن که اساساً ولایت فقیه یه چیز من در آوردیه و بعد از ولایت خدا، فقططططط باید ولایت معصوم رو پذیرفت و پذیرفتن ولایت غیر معصوم اساساً معنا نداره!

-          به شدت روی قمه زنی و لطمه زنی های خونبار تاکید دارن و معتقدن که شعائر حسینی که میگن اصن ینی فقط قمه زنی!

-          به شدت بددهن و عصبی و فوق العاده اهل توهین های ناموسی هستن! فحش "حرام زاده" یا "زنا زاده" برای کسی که کوچک ترین انتقادی بهشون بکنه، تقریباً لق لقه ی زبونشونه!!! به محض اینکه ازشون سوالی بپرسی یا انتقادی بکنی بهشون، فوراً انگ "منکر حضرت رقیه" یا "منکر حضرت محسن" می زنن بهت و شروع می کنن به بد و بیراه و لعن و نفرین کردن بهت!!! چند بار اومدم مودبانه و خیلی نرم باهاشون بحث کنم یا سوال کنم ازشون(فقط سوال، نه زیر سوال بردن) یا جواب ندادن اصن بهم، یا سریع جبهه گرفتن!

-          اصولاً فقط بعضی از احادیث معصومین رو (که اصن معلوم نیس چقد صحت داشته باشه) قبول دارن و کلاً با علما میونه ی خوبی ندارن و معتقدن وقتی علما قابل احترامن که کلامشون با کلام معصوم همخونی داشته باشه. در پیج های این افراد غالباً فقط اسم یا عکس دو سه تا از علما (آیت الله گرگانی، آیت الله وحید، آیت الله روحانی و از همه مهم تر، آیت الله سید صادق شیرازی و ...) دیده میشه و به هیچ وجه سایر علما رو قبول ندارن.(روحانی های سطح پایین تر مث استاد پناهیان یا استاد رحیم پور ازغدی که دیگه جای خود دارد!)

-          در پیج این عزیزان، 99 درصد پست ها در مورد حضرت زهرا و امام علی و حضرت رقیه و امام حسینه و گاهی هم به امام رضا یا امام حسن ارادت خودشونو نشون میدن ولی تقریباً من ندیدم حرفی از امام زمان یا بحث انتظار زده بشه تو پست هاشون!

-          تقریباً آثاری از قرآن در پیج هاشون دیده نمیشه!!

-          یه چیز خیلی جالب و مهم اینه که به هیچ وجه در پیج های این افراد شما نمی تونید حرفی یا کلمه ای از شهید یا شهادت یا جهاد ببینید! به هیچ وجه!

-          به هیچ وجه به مسائل روز یا معضلات اجتماعی یا فرهنگی (مثلا بحث حجاب یا روزه یا ربا) نمی پردازن!!

-          به هیچ وجه به هیچ وجه (خیلی مهمه! تاکید می کنم) به هیچ وجه کوچک ترین حرفی یا کلمه ای یا عکسی نمی تونید در پیج های این افراد ببینید که علیه اسرائیل، آمریکا، انگلیس یا هر کدوم از ایادی شون باشه! و به هیچ وجه پستی در مورد کشتار فلسطین یا سوریه یا میانمار یا یمن یا لااقل کشتار شیعیان سایر کشورها در پیج های این افراد دیده نمیشه!!

فعلاً فقط همینا به ذهنم رسید...

خب با تفکر در موارد بالا، به نظرت یه کاسه ای زیر نیم کاسه نیست؟!!!

بدجوری بوی فتنه ی اسرائیلی به مشام می رسه! :|

Image result for ‫یزید زمان‬‎[ دوشنبه 15 آذر 1395 ] [ 00:19 ] [ *برف دونه* ] تحلیل و تفکر