!!ورود هر گونه دغدغه، ممنوع

(ادامه ی پست قبلی)


یه عده ی زیادی هم که فقط مصیبت می خونن... ما همه بدبختیم...ما خیلی بیچاره ایم... فردا صبح پاشیم ببینیم باز چه خبر بدی قراره بیاد... ما خیلی ضعیفیم... آمریکا خیلی قویه... ما خنگیم! ما دروغگوییم! ما جنگ طلبیم... کاش تو این کشور به دنیا نیومده بودم... کاش اینجا نفس نمی کشیدم و الی آخر... :|

...

اوففففف... اینقد دیدم از این نمونه ها این روزا که واقعا سرم سوت می کشه...

فقط هم نوشته های مربوط به منتقدین و مخالفین حکومت مدنظرم نیستا... حزب اللهی ها هم دست کمی ندارن... از نشر حرف های احساسی بی منطق بگیر تا توصیه به خوندن فلان دعا و بهمان ذکر (که اصن معلوم نیس از کجا اومده) تا فحش و طعنه و تیکه به نظرات مخالف و همه رو یه کاسه کردن با ضدانقلاب و دشمن تا نشر دروغ ها و حرفای بی اساس و غلوهایی که به بعضی از مسئولین نظام نسبت می دن و به قول خودشون دارن دفاع می کنن... چرا واقعا؟! آخه چرا؟! این همه خدا تو قرآن نمیگه چرا تعقل و تفکر نمی کنین؟!!!!

شاید شما بگی ولش کن خون خودتوکثیف نکن... بیخیال باش... این روزام می گذره ...حرص نخور...

ولی راستش من دلم گرفته... این چیزایی که نوشتم، مربوط به شبکه های معاند و پیج سلبریتی ها و پیج های پرفالوری که از جاهای مشخصی خط می گیرن و رسما کار حرفه ای شون اینه که پست تولید کنن و نشرش بدن و برا این کارشون حقوق می گیرن، نبود... اینا همه نوشته های پیج های معمولی رفقا و دوستان و آشنایان و اطرافیان بود... من از این حجم از بی انصافی، از تعصب، از غریبه پرستی، از نبودن دشمن شناسی، از تکرار طوطی وار، من از این حجم از تعقل نکردن دلم گرفته... اینا همه عزیزای ما هستن... واقعا ما چمون شده که تا این حد برده شدیم در فضای مجازی؟!

وقتی شمایی که عزیز دل منی، بدون ذره ای تفکر، یه پست رو نشر میدی یا فوروارد می کنی یا به تبع از جمع، یه چیزی می نویسی که از قافله عقب نمونی، آیا نمی ترسی از خدایی که در قرآنش فرمود «و چیزى را كه بدان علم ندارى دنبال مكن، زیرا گوش و چشم و قلب، همه مورد پرسش واقع خواهند شد.» ؟! اگه به قرآن اعتقاد نداری، آیا لااقل از بی خرد جلوه داده شدن خودت نمی ترسی که به خودت اجازه میدی عوامانه هر چیزیو تکرار کنی؟! آیا فکر نمی کنی دقیقا همون زمانی که داری سر تا پای مملکت و مملکت دوستان رو متعصب خطاب می کنی، خودت متعصب ترین آدم روی زمینی که به راحتی اجازه دادی مغزت رو به اجاره بگیرن؟! مغزت از این همه تناقض و دوگانگی هنگ نمی کنه واقعا؟! اگه این اسمش بردگی نیست، شما به من بگو اسمش چیه؟!


(ادامه در پست بعدی)
[ پنجشنبه 26 دی 1398 ] [ 18:32 ] [ *برف دونه* ]

[ خون دل() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات