تبلیغات
!!ورود هر گونه دغدغه، ممنوع - همجنس بازی، ناموس غرب!

!!ورود هر گونه دغدغه، ممنوع
من می فهمم چرا شیطان و ایادی اون(که مروّجین فرهنگ غربی اصلی ترینشون هستن)، دوس دارن که عملِ زشتِ زنا توی دنیا منتشر بشه. دلایل زیادی داره، مث مشغول شدن بیش از حد انسان به شهوت های پست و خارج شدن از مدار تفکر، از هم پاشیدن خانواده ها که منجر میشه نسل بعد قوی و متفکر و اخلاق مدار تربیت نشن(و اساساً انسان زنازاده خیلی سخت تر از حالت عادی مسیر تکامل و سیر الی الله رو طی می کنه)، افزایش مصرف گرایی که همیشه موجب شادی سرمایه داران و مافیای تجارت کالا هست، درگیر شدن انسان ها با عشق های نامشروع و شکست های عشقی و ماجراهای مربوط به اون و در نتیجه غفلت از اعمال و رفتار سیاستمداران و قدرتمندان و حساس نبودن روی چپاولگری های اون ها و اتفاقات تعیین کننده در دنیا و جنگ ها و ... خلاصه اینکه منم اگه جای مافیای زر و زور و تزویر بودم، به کمک رسانه ها و انواع تهاجم های فرهنگی، این عمل رو ترویج می کردم!

اما چیزی که نمی فهمم تاکید عجیب استکبار بر ترویج همجنس گرایی هست! ینی سردمداران غرب چنان تاکید دارن روی ترویج این عمل پلید و با چنان سرعتی دارن به کشورها فشار میارن که قانون به رسمیت شناختن همجنس گراها رو تصویب کنن که آدم متحیر میشه واقعا... که علت چیه؟ انسانِ زناکار به درد سیستم سرمایه داری و طاغوتی غرب می خوره، ولی انسان همجنس گرا به چه دردش می خوره؟!

همجنس بازی داره به ناموس غرب تبدیل میشه!! در بسیاری از کشورهای غربی، به هیچ وجه نمیشه حتی اندکی علیه ش صحبت کرد چه برسه بخوای بهش بتازی... یک عمل کریهِ غیرطبیعی! که به هیچ وجه با فطرت انسان که هیچ، حتی با جسم انسان هم سازگار نیس!... اما واقعا چرا غرب تا این حد روش تاکید داره؟  تلاش عجیب غرب برای ترویج این عمل پلید و به رسمیت شناختن اون به عنوان یک سبک زندگی معمولی انسانی، این سوال رو در ذهن انسان ایجاد می کنه که واقعاً یک انسانِ همجنس گرا چی داره که انسانِ زانی نداره و این تا این حد به دردِ غرب می خوره؟! یک انسان اگه از مرحله زانی بودن رد بشه و به مرحله ی پست ترِ همجنس باز بودن برسه، چه اتفاقی درش میفته که شیطان اینقد مشتاقشه؟!

این سوال مدتیه که ذهن منو مشغول کرده... همجنس بازها به بسیاری از مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی دنیا نفوذ کردن... این قضیه اتفاقی نیس... واقعاً چه چیزی پشت این ماجراست؟!

اگه کسی تحلیلی داره، لطفا منو در جریان بذاره...ممنون

توضیحات : میشه خواهش کنم عاجزانه که همه جواب بدن لطفا؟! می دونم اینجا دیگه اینقد سوت و کوره که خیلی کسی بهش سر نمی زنه، ولی اگه کسی اومد، لطفا حتما جواب بده... من نیاز دارم تحلیل های بقیه رو بدونم در این زمینه.ممنون[ پنجشنبه 3 اسفند 1396 ] [ 06:14 ] [ *برف دونه* ] تحلیل و تفکر