!!ورود هر گونه دغدغه، ممنوع
خب این انتخابات هم تموم شد و می بینم که روحانی دوباره رئیس جمهور شد!!

خیره ان شاءالله!!

از این که دوباره برای 4 سال دیگه باید این دولت بی تقوا و ناکارامد رو تحمل کنم، بسیار ناراحتم... دولتی که هنوز نیومده، در مقام رئیس جمهور قانونی کشور، اوناییو که به هر دلیلی بهش رای ندادن، خشونت طلب و افراطی خوند! افراطی های خشونت طلبی که وقتی نامزد مدنظرشون رای نیاورد -حتی با مشاهده ی تخلف های گسترده ی دولتی ها در روز انتخابات- یه لاستیک تو خیابون آتیش نزدن، یه گارد دولتی رو کتک نزدن، شیشه ی یه مغازه رو نشکوندن، به یه مسجد هتک حرمت نکردن، یه دونه شعار «رای من کو؟!» سر ندادن! واقعا چه افراطی های خشن وحشتناکی هستیم ما! :))))

اما خوشحالم... به دو دلیل: 

اولاً به این دلیل که به خاطر حضور بسیار پرهیجان و پررنگ مردم، رهبر عزیزم خوشحاله. 

ثانیاً به این دلیل که در میون این 23 میلیون و خرده ای که به روحانی رای دادن و الان خیلی خوشحالن، هستن کسایی که با نظام جمهوری اسلامی قهرن! خوشحالم که اینام خوشحال و راضی ان...چون اونایی که کشور و نظامشونو دوس دارن، در هر صورت و تحت هر شرایطی برای آبادی و ارتقای وطنشون تلاش می کنن... ولی اونایی که مخالف حکومت هستن یا دل خوشی از نظام ندارن، معمولاً تلاشی برای ارتقای اون نمی کنن و بیشتر حواسشون به منافع خودشون هست... ولی وقتی دولت دوست داشتنی شون بیاد سر کار، لااقل راضی تر از گذشته هستن و خیلی هاشون تلاش شون برای آبادی وطن بیشتر میشه...البته امیدوارم!!

از خوشحالی این ۲۳ میلیون و خرده ای خوشحالم ولی بهشون تبریک نمیگم چون می دونم چی در انتظارشون نشسته... ولی به اونایی که به روحانی رای ندادن، تسلیت(!!)میگم چون متاسفانه تر و خشک باهم می سوزن!

امیدوارم ان شاءالله روزی برسه که مردم ما نه به خاطر ترس از جنگ ها و افراطی های موهومی، که از سر تفکر و تحقیق و تقوا، رئیس جمهور انتخاب کنن... امسال، روحانی باز رای آورد ولی نه به این دلیل که مردم عاشقش بودن یا از عملکردش راضی بودن! بلکه به این دلیل که از لولویی ترسیدن که هرگز وجود نداشت! و البته که ترس، برادر مرگه!!

این انتخابات هم گذشت و رفت تا چهار سال دیگه... ولی ما قطعا بی اخلاقی ها و بی تقوایی های روحانی و دار و دسته ش رو در این انتخابات هرگز فراموش نمی کنیم...

توضیحات: به قول یه بنده خدایی که می گفت مردم رو از دیوار کشی در پیاده روها و در خانه محبوس کردن زن ها ترسوندن، مردم رو از آشوب و ناامنی توسط رقیب ترسوندن، اما نگفتن در هشت سال ریاست رفسنجانی و هشت سال ریاست خاتمی،  هرگز مخالفانشون امنیت کشور و آسایش مردم رو بهم نزدند... بعد از شونزده سال ریاست حزبی و خانوادگی بر این کشور، هم وقتی که برای اولین بار کسی روی کار اومد که دستش در آبشخور اینا نبود، وقتی دیدن کسی غیر از اونا ( ینی احمدی نژاد) رای آورد، کل کشور رو نا امن کردن، به مغازه ها آسیب رسوندن، به ادارات حمله کردن، آتش زدن، کشتن،  که چی؟...که چرا به ما رای ندادین!! در شگفتم از اون 23 میلیون مردم که چطور باور کردن که کسانی که هر وقت دستشون از منابع ثروت این کشور قطع شد(به عنوان مثال در سال 84 و 88) دنیا و آخرت مردم رو به آتش کشیدن، اهل امنیت مردم و اهل تعامل هستن؟ چطور باور کردن که کسانی که در سال 88 وقتی رای نیاوردن، از امریکا درخواست کردن ایران رو تحریم کنه، آدم های مصلحی هستن؟؟! باید صفاتی چون ترس و ساده لوحی رو از خود بزدائیم تا امثال روحانی با تیم عملیات روانی اش در جلساتشون به این نتیجه نرسن که میشه مردم ایران رو با ترس و ارعاب رام کرد! و بیان یه دو راهی کاذب برامون درست کنن به عنوان جنگ و صلح... امنیت و نا امنی... خفقان و آزادی...!! ساده لوح از اون جهت که این دو راهی رو باور کردیم و بدتر این که فکر کردیم یک شخص عصبی مزاجِ کم تحملِ فحاش رو که در دهه شصت با افراطی گری هاش دائم حرف از اعدام مخالفین اونم در ملاء عام و در نماز جمعه می زد، نماد صلح و امنیت و آزادی دونستیم و ترسو از اون جهت که از سر ترس موهوم از رقیب روحانی به روحانی رای دادیم!!»[ یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 ] [ 10:27 ] [ *برف دونه* ] بگو و رد شو...