تبلیغات
!!ورود هر گونه دغدغه، ممنوع - یک توضیح

!!ورود هر گونه دغدغه، ممنوع
سلام عزیزان،

می دونم که دیگه مث سابق اینجا طرفدار نداره(قبلا هم البته طرفدار خاصی نداشته ها) بلاخره هرچی باشه در دنیای تلگرام و اینستاگرام دیگه کسی به یه کلبه ی کوچیک و خلوت سر نمی زنه! همه می خوان چیزای سطحی و فوری رو بخونن و رد بشن... و فقط اونا رو فوروارد کنن برا بقیه! همین!! مردم این دوره زمونه دیگه حوصله ی خلوت کردن با خودشون رو ندارن!

به هر حال من هنوزم معتقدم چیزی نمی تونه جای وبلاگ رو بگیره، همون طور که چیزی نمی تونه جای کتاب رو بگیره... بنابراین من به شخصه قصد ندارم اصلا اینجا رو ترک کنم... هرگز هم برای خوشامد کسی اینجا ننوشتم و دغدغه ی اینو نداشتم که مثلاً چند نفر نظر گذاشتن و کیا نظر گذاشتن و چیا نوشتن و ... ولی اعتراف می کنم که نظرات خواننده های اینجا (یا حتی غریبه هایی که فقط یه بار اومدن به این وب و نظر گذاشتن) گاهی خیلی برام مفید بود و خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم... به خصوص که بعضی از دوستان اهل اندیشه و تحلیل بودن و با نظرات خوبشون فکرمو باز می کردن اینجا...

متاسفانه میهن بلاگ اومده به جای کد تصویر، یه سیستم امنیتی دیگه(به نام کپچا) گذاشته برای بخش نظرات برای اینکه جلوی مزاحمت های تبلیغاتی و نظرات سازماندهی شده توسط ربات ها رو بگیره، اما همه شاکی هستن، چون تقریبا تو هیچ مرورگری(حتی در جدیدترین ورژنش) کار نمی کنه و چون کار نمی کنه نمی شه نظر رو ارسال کرد!!!!! حالا انتقاد کردیم، امیدوارم پاسخگو باشن...(توی بخش اخبار میهن بلاگ، شماهایی هم که میهن بلاگی نیستین، می تونین برین اعتراض تونو بنویسین... جالبه که فقط تو همون صفحه ی اعتراضی خودشون کپچا کار می کنه!!!! :| )

از این بابت، خواستم عذرخواهی کنم ازتون... البته نمی دونم دیگه اصن کسی هست اینجا رو بخونه یا نه، و اگه هست چند نفر هستن، اما بعید می دونم خواننده های اینجا به تعداد انگشتان یک دست هم برسن :)

با این حال از همون یکی دو نفر باقی مونده عذرخواهی می کنم بابت این سیستم جدید و ناکارامد میهن بلاگ، امیدوارم زودتر برش دارن، تا اون موقع اگه نظری یا تحلیلی یا انتقادی دارین، فعلا از گزینه ی "تماس با ما" در بخش «گزینه ها» سمت چپ وبلاگ استفاده کنید تا ببینیم میهن بلاگ چیکار می کنه. ممنون از همه تون...  [ یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 ] [ 13:08 ] [ *برف دونه* ] نظرات رو اینجا باز گذاشتم